Kardeşlerine tecavüz etti, hamile kalınca katletti - Medya Blok

Kardeşlerine tecavüz etti, hamile kalınca katletti

Kardeşlerine tecavüz etti, hamile kalınca katletti

Afyonkarahisar’ın Dinar ilçesinde, evlerinde başlarından tabancayla vurularak öldürmüş halde bulunan kız kardeşler Aysel Şahin (20) ve Hatice Şahin’i (16), erkek kardeşleri Bayram Şahin (21) öldürdüğünü itiraf etti. Bayram Şahin’in Aysel ve Hatice Şahin’e 2015 yılından bu yana istismarda bulunduğu ortaya çıktı.

Dinar’a bağlı Çayüstü köyü merkezine yaklaşık bir kilometre mesafedeki evde, dün öğle saatlerinde Aysel ve Hatice Şahin kardeşleri, silahla vurulmuş halde bulan yakınları, durumu jandarma ve sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, kardeşlerin yaşamlarını yitirdiklerini belirledi. Jandarmanın yaptığı incelemede de 2 kardeşin başlarından vurularak öldürüldüğü anlaşıldı.

Jandarma köye giriş ve çıkışları kapattı. Ardından da savcı gözetiminde köydeki evlerde arama yapıldı.

Jandarma olayın ardından anne baba ile 4 kardeşin ifadesini aldı. Kardeşlerin en büyüğü olan Bayram Şahin ise gözaltına alındı. Şahin, sorgusunda kız kardeşlerini öldürdüğünü itiraf etti. Bayram Şahin’in ifadesi doğrultusunda saldırıda kullanılan tabanca evden yaklaşık 700 metre mesafede toprağa gömülü olarak bulundu.

Aysel ve Hatice Şahin kardeşlerin cenazeleri yapılan incelemenin ardından Dinar Devlet Hastanesi’ne gönderildi. Yapılan otopside Aysel Şahin’in 5 aylık hamile olduğu ortaya çıktı. Cenazelerin buradaki işlemlerin ardından toprağa verileceği belirtildi. Adli Tıp’tan alınan bilgiler ve çelişkili ifadelerden yola çıkan jandarma, Bayram Şahin’in Aysel ve Hatice Şahin’e 2015 yılından bu yana istismarda bulunduğu ortaya çıktı. Aysel Şahin’in cinsel saldırı sonucu hamile kaldığı, iki kız kardeşin durumu anne ve babalarına anlattığı belirlendi. Bayram Şahin’in olaydan bir gün önce yaptığı plan doğrultusunda, kardeşleri Aysel ve Hatice Şahin’i tek başına öldürdüğünü itiraf ettiği bildirildi.

Bayram Şahin çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?