Yıllarca Fetullah Gülen’e övgüler dizen Takvim yazarı Erkan Tan, bugünkü köşesinde seçimin yenilenmesini gerektiğini söyledi. Tan’a göre bu seçimlere bütün örgütler, ülkeler, devletler, milletler bulaştı.

Tan’ın yazısı şöyle:
“Beni öldürseler, CHP’ye oy vermem” diyen on binlerce insanın oylarını, CHP’ye kaydırmışlar… Hadiseler, “oy sayım/döküm” meselesinden çıktı… “Örgütlü suç” iddiasını konuşuyoruz. Çünkü çok ince, organize bir müdahale var. Seçim hilesinin ötesinde bir durum var.
Bu bir “ulusal güvenlik” meselesi haline gelmiştir… Arkasında istihbarat örgütleri ve dış bağlantılar var… FETÖ, PKK, DHKP/C, Batı’nın kucağındaki diğer hainler, İsrail ve ABD bu seçimlere gırtlaklarına kadar bulaşmışlardır…

Bu yüzden İstanbul’da yeniden seçim yapılması bir zorunluluktur. Kamu vicdanı yaralanmıştır. Seçim yenilenmez ise Ekrem İmamoğlu; “çalınan oylarla başkan olan biri” olarak tarihe geçecektir. Çünkü açık biçimde İmamoğlu için oy hırsızlığı yapılmıştır.
Burada İstanbul’da Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nı CHP’nin alması değil, daha ötesinde bir şer oyunu planlanmış ve uygulanmış. Acaba CHP ve Ekrem İmamoğlu, mazbatayı bu nedenle mi sokaklarda, Anıtkabir’de ve stadyumlarda arıyor…?
Bütün bunlar olurken, Cumhur İttifakının adayı Binali Yıldırım’ın, sağduyu dolu, ağırbaşlı, milletimizi kucaklayan, devlet adamı ciddiyetindeki tavrı ve sessizce sonuçları beklemesi, Ekrem İmamoğlu’nu ayrıca ezik ve hafif gösteriyor…

Değerli kardeşlerim; PKK, PYD, YPG, KCK mensubu teröristler ve bunların siyasi parti görünümlü arkadaşları HDP, Kürt görünümlü Kürt katilleridir. HDP’ye artık bir siyasi parti muamelesi yapılamaz. Dedik ya!
PKK, PYD, YPG, KCK, HDP, Kürtler için değil; Siyonist Yahudilerin hakları için çalışıyorlar. Yahudilere toprak elde etmeye çalışıyorlar…
.

Medya Blok Youtube kanalını takip edin...
You May Also Like

24 TV ve Star da kapatılıyor

TürkMedya’da bir gazete ve bir televizyon kapısına kilit vurulacak. Medyaradar’ın haberine göre;…

Abdurrahim Albayrak ve eşinde Koronavirüs tespit edildi

“Tüm futbolcular ve teknik heyetin kontrolden geçirildiği, hiç kimsede virüs tespit edilmediği…

Sokak köpeğini pitbullara parçalattılar!

Kan donduran görüntüler Adana’dan geldi. Tasmasız gezdirilen pitbull cinsi köpeklerin sokak köpeğine…