Binali Yıldırım ile Ekrem İmamoğlu’nun katılacağı ortak yayın yarın akşam 20:00’de başlıyor.

İsmail Küçükkaya’nın moderatörlüğünde yapılacak yayın ile ilgili çeşitli bilgiler de gelmeye devam ediyor. Binali Yıldırım’ın soruları önceden istediğini söyleyen Ekrem İmamoğlu’na yanıt yine Binali Yıldırım’dan gelmişti. Yıldırım soruları almadığını ve böyle bir teklifin gelmediğini söyledi. Eğer sorular verilememişse Binali Yıldırım’ın biraz zorlanacağı belli. Çünkü geçtiğimiz günlerde yapılan NTV-Star ortak yayınında Binali Yıldırım’ın önceden soruları aldığı video ile kanıtlanmıştı. İspark ile ilgili soruları önceden alan Yıldırım’ın sorulmayan soruya bile hızını alamayıp cevap verdiğini milyonla izledi. Peki imdi ne olacak?
Binali Yıldırım2ı bekleyen tuzak sorular var. Tuzak diyoruz çünkü Binali Yıldırım’a bugüne kadar hiç malvarlığı sorulmadı. Yayına çıktığı yerler Binali Yıldırım’ın yakın olduğu yerler. Muhalif basına ise Binali Yıldırım konuşmuyor. Ama yarın Binali Yıldırım’a da Ekrem İmamoğlu’na da sorulacak ilk soru malvarlığı olacaktır. Ekrem Imamoğlu defalarca iş insanı olduğunu vurgulayarak zengin biri olduğunu söyledi. Ama Binali Yıldırım’ın oğlunun çok sayıda varlığı olduğu biliniyor. Buna nasıl cevap vereceği ise yarın akşam saatlerinde görülecek.
AK Parti içinde de garip bir sessizlik var. Bu yayını sanki AK Parti istemiş gibi yayınlar yapılıyor, yorumlar da cabası. Yıllardır Türkiye’de yapılmayan bu yayınların tek sorumlusu AK Parti iktidarıdır. Ama bu kez engelleyemediler, mecbur kaldılar. Anketler ve sokak çok kötü bir tablo çiziyor. AK Partinin kazanma ihtimali bile yok. Son hamle olarak böyle bir yol denenecek. Bu yoldan sonra da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yol haritası belli olacak.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi çekebilir

24 TV ve Star da kapatılıyor

TürkMedya’da bir gazete ve bir televizyon kapısına kilit vurulacak. Medyaradar’ın haberine göre;…

Ahmet Hakan: Ankara’daki toplantı Ekrem İmamoğlu’nun kalesine atılmış üç politik goldür

Hürriyet Gazetesi yazarı Ahmet Hakan bugünkü köşesinde Ankara’da dün toplanan büyükşehir belediye…

Kerimcan Durmaz Türkiye’yi terk etti

Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz, Türkiye’den ayrılma kararı aldı. Kerimcan Durmaz hakkında,…