Bebeğin kız kardeşi olabileceğini söyleyen adam annesinin 37 yıl boyunca onu dondurucuda sakladığını iddia ediyor.

ABD’de ölen annesinin evini temizleyen 37 yaşındaki Adam Smith dondurucuda “mumyalanmış” bir kız bebek buldu. Bebeğin kardeşi olabileceği tahmininde bulunan Simith bebek için DNA testi yapılacağını söyledi.
Bebeğin mumyalanmış cesedi pembe bir battaniyeye sarılı ve karton bir kutu içinde bulundu. Smith annesi Barbara’nın hayatı boyunca onu dondurucuda yiyeceklerle birlikte tuttuğunu düşünüyor.
Smith, annesinin kutu hakkında “asla konuşulmasını istemediğini” ve bunu bir sır olarak sakladığını kaydetti. Kutuyu dondurulmuş bir etli turtanın arkasından çıkardıktan sonra açan Smith, içinde bir ayak hissetti ve bebeğin başını gördü.
Independent Türkçe’nin haberinde, Smith “Bebeği görünce çıldırdım. Onu kutuya geri koydum ve hemen polisi aradım” dedi.
Polise kendi DNA örneğini veren Smith, kafasında bebekle ilgili çeşitli sorular bulunduğunu ve annesinin onu neden bir sır olarak sakladığını merak ettiğini belirtti.
Smith “37 yaşındayım ve bu bebek 37 yıl boyunca benim dondurucumdaydı. (Annem) bana her zaman bu (kutuda) bir düğün pastası olduğunu söylerdi. Ölüm döşeğindeyken bile, bana o kutuda ne olduğunu asla söylemedi. İşte bu da aklıma annemin bu bebeğe bir şeyler yapmış olabileceği ve başını belaya sokmaktan korktuğu için kimseye bir şey söylemek istemediği ihtimallerini getiriyor” dedi.

Medya Blok Youtube kanalını takip edin...
You May Also Like
metiner

Metiner’den 10 saniyelik donma

Mehmet Metin Rusya ve Mısır’ı karıştırınca 10 saniye onmak zorunda kaldı. Şaban…

Kavuk Şevket Çoruh’ta

Geleneksel Türkiye tiyatrosunun geleneği olan ‘kavuk’, Rasim Öztekin’den Şevket Çoruh’a bu akşam devredildi. Kavuk, İBB’nin…

24 TV ve Star da kapatılıyor

TürkMedya’da bir gazete ve bir televizyon kapısına kilit vurulacak. Medyaradar’ın haberine göre;…