Star gazetesi yazarı Mehmet Metiner, “FETÖ’nün siyasi ayağı” konusunda bir yazı kaleme aldı. AK Parti’nin FETÖ’nün siyasi ayağı olmadığını söyleyen Metiner, “FETÖ’nün siyasi ayağı bahsinde ilk bakılacak yer Kılıçdaroğlu CHP’sidir” dedi.

Metiner’in “FETÖ’nün siyasi ayağı kim?” başlığıyla yayımlanan yazısının bir bölümü şöyle:
(…) AK Parti kesinlikle “FETÖ’nün siyasi ayağı” değildir.
AK Parti içindeki FETÖ’nün siyasi ayakları Reis karşıtlığı üzerinden yollarını ayırdılar. Kripto unsurlar da yeni güç dengesine bakarak kendilerini açığa vuracakları günü bekliyorlar.
Nedense Kılıçdaroğlu’nun gözünde bu unsurlar pek bir makbul.
Paradoksa bakınız ki FETÖ’yü kararlı bir biçimde tasfiye etmeye yönelen lider Recep Tayyip Erdoğan olmasına rağmen Kılıçdaroğlu Erdoğan’ı siyasi ayak bahsinde hedef tahtasına oturtuyor.
FETÖ’nün baş düşmanı olan Erdoğan Kılıçdaroğlu’nun da baş düşmanıdır.
AK Parti içinde kuruluş aşamasından yakın tarihe kadar siyaset yapan kimi unsurların da Erdoğan karşıtlığı üzerinden kendilerini konumlandırmaları veya başka bir deyişle siyasetlerini Erdoğan’ın tasfiyesi üzerine oturtmaları sizce de manidar değil midir?
Kimin FETÖ’nün siyasi ayakları olduğu bir bir ortaya çıkıyor.
***
Kılıçdaroğlu CHP’si bir ABD projesidir. Kılıçdaroğlu’nu CHP’nin başına taşıyan sürecin hazırlayıcıları da Pensilvanya’daki İblis’in haşhaşileridir.
FETÖ’nün siyasi ayağı bahsinde ilk bakılacak yer Kılıçdaroğlu CHP’sidir.
Kılıçdaroğlu FETÖ tapeleri üzerinden siyaset yapan biridir.
Kılıçdaroğlu 15 Temmuz darbesi için “Kontrollü darbe” diyerek ve en fenası 15 Temmuz sonrasında devletin FETÖ’nün kökünden tasfiyesi için düğmeye basmasını “Siyasi darbe” ve “diktatörlüğün inşası” biçiminde sunarak gerçekte FETÖ’nün siyasi ağzı olduğunu ortaya koymuştur.
15 Temmuz’un yıldönümünde FETÖ ile hesaplaşma yerine Erdoğan’la hesaplaşma yolunu seçen Kılıçdaroğlu CHP’sinin bir FETÖ imalatı olduğunu söylemek malumun ilamı olur.
Bir yanda FETÖ’nün ölümüne düşman olduğu bir Erdoğan var. Öbür yanda FETÖ’nün ağzıyla ve FETÖ’nün siyasi amacına uygun olarak Erdoğan düşmanlığı yaparak FETÖ’cülerin sevgisine ve desteğine mazhar olan Kılıçdaroğlu var.
Sorarım ben size: Kim kimin siyasi ayağı veya ağzıdır?

Medya Blok Youtube kanalını takip edin...
1 comment
  1. Sayın metiner sosyal medyadan tv kanallarından izlediğimiz bir takım haberler var bu şerefsiz vatan hayini diye tüm hakkımızca bilinen fetö ile ilişki yaşayanlar ve halende yaşamaya devam edenler Türkiye Cumhuriyetine topraklarımıza zarar vermeye çalışan şerefsiz topraksız vatansız vatan hatimleri neden Meclis komisyonunda araştırılıp ihraç edilmiyorlar neden tamamı ifşa edilmiyorlar.Gerçekten idari kadrolar temizlendimi ülkemiz refaha huzura erecekmi

Comments are closed.

You May Also Like
metiner

Metiner’den 10 saniyelik donma

Mehmet Metin Rusya ve Mısır’ı karıştırınca 10 saniye onmak zorunda kaldı. Şaban…

Kavuk Şevket Çoruh’ta

Geleneksel Türkiye tiyatrosunun geleneği olan ‘kavuk’, Rasim Öztekin’den Şevket Çoruh’a bu akşam devredildi. Kavuk, İBB’nin…

24 TV ve Star da kapatılıyor

TürkMedya’da bir gazete ve bir televizyon kapısına kilit vurulacak. Medyaradar’ın haberine göre;…