E. Jean Carroll is photographed, Sunday, June 23, 2019, in New York. Carroll, a New York-based advice columnist, claims Donald Trump sexually assaulted her in a dressing room at a Manhattan department store in the mid-1990s. Trump denies knowing Carroll. (AP Photo/Craig Ruttle)

ABD Başkanı Donald Trump’ın kendisine tecavüz ettiğini iddia eden köşe yazarı E. Jean Carroll, çok fazla tehdit aldığını ve bu yüzden uyurken yanında dolu bir silah bulundurduğunu söyledi.

T24’ün The Guardian’a dayandırdığı habere göre; Carroll, “Açıklamalarımın ardından o kadar çok tehdit alıyorum artık sosyal medya bile kullanamıyorum ve ilk defa yatak odamda dolu bir silah bulunuyor” dedi.

Carroll, Trump’ın kendisine tecavüz ettiğini açıkladıktan sonra birçok kadının kendisine yaşadıklarını anlatmaya başladığını söyledi. Köşe yazarı, “bu alabileceğiniz en büyük teşekkürdür” değerlendirmesinde bulundu.
Carroll ayrıca kendisine tecavüz edenin Trump olduğundan emin olduğunu söyledi ve bu açıklamayı uzun süre yapmayarak “korkaklık yaptım” dedi. Köşe yazarı 2020’de yapılacak seçimleri Trump’ın kazanacağını düşündüğünü söyledi.

İlginizi çekebilir

24 TV ve Star da kapatılıyor

TürkMedya’da bir gazete ve bir televizyon kapısına kilit vurulacak. Medyaradar’ın haberine göre;…

Ahmet Hakan: Ankara’daki toplantı Ekrem İmamoğlu’nun kalesine atılmış üç politik goldür

Hürriyet Gazetesi yazarı Ahmet Hakan bugünkü köşesinde Ankara’da dün toplanan büyükşehir belediye…

Kerimcan Durmaz Türkiye’yi terk etti

Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz, Türkiye’den ayrılma kararı aldı. Kerimcan Durmaz hakkında,…