E. Jean Carroll is photographed, Sunday, June 23, 2019, in New York. Carroll, a New York-based advice columnist, claims Donald Trump sexually assaulted her in a dressing room at a Manhattan department store in the mid-1990s. Trump denies knowing Carroll. (AP Photo/Craig Ruttle)

ABD Başkanı Donald Trump’ın kendisine tecavüz ettiğini iddia eden köşe yazarı E. Jean Carroll, çok fazla tehdit aldığını ve bu yüzden uyurken yanında dolu bir silah bulundurduğunu söyledi.

T24’ün The Guardian’a dayandırdığı habere göre; Carroll, “Açıklamalarımın ardından o kadar çok tehdit alıyorum artık sosyal medya bile kullanamıyorum ve ilk defa yatak odamda dolu bir silah bulunuyor” dedi.

Carroll, Trump’ın kendisine tecavüz ettiğini açıkladıktan sonra birçok kadının kendisine yaşadıklarını anlatmaya başladığını söyledi. Köşe yazarı, “bu alabileceğiniz en büyük teşekkürdür” değerlendirmesinde bulundu.
Carroll ayrıca kendisine tecavüz edenin Trump olduğundan emin olduğunu söyledi ve bu açıklamayı uzun süre yapmayarak “korkaklık yaptım” dedi. Köşe yazarı 2020’de yapılacak seçimleri Trump’ın kazanacağını düşündüğünü söyledi.

about

Medya Blok’a katkı yapmak, kendine katkı yapmaktır…

Dağılmıyoruz, toplanıyoruz...

Basının, gazetecilerin en büyük meselelerinden birisi de yazmak kadar haberlerin okurlara ulaştırılması. Haberler duyulmasın, okura ulaşamasın diye dağıtım şirketleri, medyalar, ajanslar tek elde toplanırken gazeteciler, toplum tam aksine çok el oldu. Haber yazan ellerimiz kadar Medya Blok’a gelmeyi tercih eden elleriniz bizi buluşturuyor. Buluşmanın sebebi olan harflerin nasıl yan yana geleceği meselesine bir ruh, ’nasıl bir yaşam?' olarak bakan bizimle belki dayanışmak istersiniz diye bir not düşmeliyiz. Elbette size verdiğimiz haberler, makaleler akşam karnınızı doyuracağınız bir ekmek değil ama haberin artık yaşam demek olduğunu da hepimiz biliyoruz.
Öyleyse beraber yaşayalım… Katkı için...
Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi çekebilir

Kurban eti üzerinden ırkçılık: Herkese et gönderdim Kürt hariç

Efe adlı bir sosyal medya kullanıcısı Kurban Bayramı ile ırkçı bir paylaşım…

İzmir’de Türk İntikam Tugayı mesajlı tehdit: Atık toplayanlar ve el arabası ile simit satanlar Kürt. Simit satın alanlar öldürülecektir

İzmir’in Tuna Mahallesi’nde evlerin pencerelerine bırakılan ırkçı Türk İntikam Tugayı (TİT) imzalı…

Selvi: Burnuma kokular geliyor

Hürriyet yazarı Abdulkadir Selvi, Anayasa Mahkemesi’nin (AYM) ‘Bu suça ortak olmayacağız’ başlıklı…