Yeni Şafak gazetesi, yeni bir kampanya başlattı. Gazete, okurlarına yıllık abonelikle birlikte takınca Kabe’yi gösteren gözlük seti veriyor. Yıllık abonelik ve setin toplam fiyatı ise 409 TL.

Gazetenin bugünkü sayısında okurlarına yönelik bir kampanyanın broşürü yer aldı. Broşüre göre Yeni Şafak gazetesine yıllık abonelikle birlikte takınca Kabe’yi gösteren bir gözlük seti ve indirimli umre fırsatı 409 TL’ye satılıyor.

Broşürde, gözlük seti şöyle tanıtıldı: “Dünyanın ilk VR/sanal gerçeklikle hazırlanmış Hac ve Umre ziyaret programı. Özel üretilmiş sanal gerçeklik gözlüğü ve mobil uygulama desteği ile pratik ve kolay kullanım.”

Gözlüğe dair şu ifadeler de broşürde yer aldı: “Kabe’i muazzama, Mekke ve Medine’yi ziyaret ve o eşsiz hazları tekrar tekrar yaşayabilme imkanı.”

Gazete ayrıca umre ziyaretinde de ‘büyük bir fırsat’ sunuyor: 409 TL verip kampanyadan faydalanan okurlara “M. Fatih Çıtak Hoca ile birlikte 1 hafta yüzde 20 indirimli umre fırsatı.”

Medya Blok Youtube kanalını takip edin...
You May Also Like
metiner

Metiner’den 10 saniyelik donma

Mehmet Metin Rusya ve Mısır’ı karıştırınca 10 saniye onmak zorunda kaldı. Şaban…

Kavuk Şevket Çoruh’ta

Geleneksel Türkiye tiyatrosunun geleneği olan ‘kavuk’, Rasim Öztekin’den Şevket Çoruh’a bu akşam devredildi. Kavuk, İBB’nin…

24 TV ve Star da kapatılıyor

TürkMedya’da bir gazete ve bir televizyon kapısına kilit vurulacak. Medyaradar’ın haberine göre;…