Müge Anlı, ATV’de canlı olarak yayınlanan programı Müge Anlı ile Tatlı Sert’te geçen hafta Ceren Özdemir cinayeti ile ilgili açıklama yaptı ve tepkisini dile getirdi.

Ceren’in katili Özgür Arduç kısa sürede yakalanarak Van Cezaevine gönderildi. Günlerdir gündem olan Ceren Özdemir cinayeti ile ilgili bir tepkide Müge Anlı’dan geldi. Müge Anlı canlı yayında yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Ben bu olayın kader olduğuna inanmıyorum neden? Şimdi bir adam alıyorsun cezaevine atıyorsun. Şimdi bu adamın burada cezaevinde olması lazım demi. Sonra kapalı cezaevinden bu adamı alıyorsun açık cezaevine koyuyorsun ve bu adam açık cezaevinden kaçıyor. Sonra beğenmediğimiz çalışmıyor dediğiniz polis teşkilatı var ya ( ben demiyorum yani diyenlere söylüyorum) bu adamı yakalıyor tekrar cezaevine atıyor.

Yani şimdi burada açık cezaevinden kaçan adamı tekrar kaçabileceği bir ortama koyabilenler kimler? Allah ailesine sabırlar versinler. Ama böyle olmaz ki sen firar eden adamı niye tekrar dışarı çıkartıyorsun kardeşim. Bununla ilgilide birisi sorumluluğu alacak. Diyecek ki bunu ben yaptım. Kim sorumlu…

Ben zaten Ceren’e gerçekten çok üzüldüm. Anmak dahi istemedim.O annesine Allah sabırlar versin ailesine. Küçücük kız bale öğretmeni yazık günah değil mi şimdi buna. Daha geriye dönebilir mi yani…Kim buna izin verdiyse çıkmadı hiç televizyona. Ben verdim izni çok üzgünüm istifa ediyorum diyen olmadı. Niye?…”

Medya Blok Youtube kanalını takip edin...
You May Also Like

24 TV ve Star da kapatılıyor

TürkMedya’da bir gazete ve bir televizyon kapısına kilit vurulacak. Medyaradar’ın haberine göre;…

Abdurrahim Albayrak ve eşinde Koronavirüs tespit edildi

“Tüm futbolcular ve teknik heyetin kontrolden geçirildiği, hiç kimsede virüs tespit edilmediği…

Ahmet Hakan: Ankara’daki toplantı Ekrem İmamoğlu’nun kalesine atılmış üç politik goldür

Hürriyet Gazetesi yazarı Ahmet Hakan bugünkü köşesinde Ankara’da dün toplanan büyükşehir belediye…