İstanbul’un Fatih ilçesinde İsmail adında bir yurttaş kaldırımda donarak yaşamını yitirdi. Öldükten sonra da üzerine battaniye örtüldü.

İsmail adlı yurttaş Kanal İstanbul tartışmalarının tartışıldığı bir süreçte öldü.

Olay bugün sabah saatlerinde yaşandı. Olayın yaşandığı yerin sağında ve solunda iş yerleri var. Yoğun ve işlek bir yer. Birileri görü mü ya da görmezden mi geldi bilinmiyor. Ama bilinen bir şey var İstanbul’da İsmail gibi onlarca vatandaş var. Hepsi de kışın soğuktan korunmak için ya kaldırımlarda, ya da iki iş yerinin arasına sığınıyor. İstanbullular da önlerinden geçip evine doğru yol alıyor.
Merak edenler için İsmail’in kimliği halen belirlenemedi. Cenazesi de yapılan incelemelerin ardından Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. İbrahim’in cesedi, kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için savcının talimatıyla Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. İsmi de sonradan belirlenecektir.
Ekonominin şahlandığı Türkiye’nin en büyük ili olan İstanbul’da İsmail’in ölümünden herkes sorumludur. Haber paylaşıldıktan sonra İBB’ye dönük de eleştiriler oldu. Çünkü İsmail’in öldüğü yer İBB’ye çok yakın.

Medya Blok Youtube kanalını takip edin...
You May Also Like
metiner

Metiner’den 10 saniyelik donma

Mehmet Metin Rusya ve Mısır’ı karıştırınca 10 saniye onmak zorunda kaldı. Şaban…

Kavuk Şevket Çoruh’ta

Geleneksel Türkiye tiyatrosunun geleneği olan ‘kavuk’, Rasim Öztekin’den Şevket Çoruh’a bu akşam devredildi. Kavuk, İBB’nin…

24 TV ve Star da kapatılıyor

TürkMedya’da bir gazete ve bir televizyon kapısına kilit vurulacak. Medyaradar’ın haberine göre;…