İstanbul Beşiktaş’ta lüks bir otelde organizasyon çalışanı genç bir kadın, yöneticisi Mustafa Y.’nin tacize uğradığını öne sürerek polise başvurdu.

 

 

İddiaya göre; organizasyon yetkilisi Mustafa Y. çalışanı olan 24 yaşındaki K.C.’yi taciz etti. Olayı gören diğer çalışanlarının müdahalesi sonucu genç kadın kurtarıldı.
Akabinde K.C, polise şikâyetçi olurken, yaşadığı dehşet anlarını anlattı.
Gözaltına alınarak Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne götürülen Mustafa Y. sorguya alındı. Sorgunun ardından adliyeye sevk edilen Mustafa Y. tutuklandı.
Taciz mağduru genç kadın ise başına gelenleri sosyal medya hesabından şu şekilde paylaştı:
* Çalıştığım şirketin yöneticisi tarafından cinsel saldırıya uğradım ve darp edildim. Şahıs alkollüydü ve ilk önce elle ve sözlü bir şekilde tacizine uğradım. Ona yüz vermedim ve ondan kaçtım. Beni defalarca yanına çekmeye çalıştı, ona istemediğimi belirttim.
* Hatta çalışma arkadaşlarımdan biri rahatsız olduğumu anladı ve o da beni o adamın yanından uzaklaştırmaya çalıştı. Ona teşekkür ettim ama sonra yönetici beni ondan uzaklaştırdığını anlayıp onu bundan alıkoydu.

DARP RAPORU VAR
* Yaşadığım cinsel saldırı sonucu boğazımı sıkmaktan, boğazımı zorla öpmekten izler mevcut ve göğsümün üst tarafında tırnak izleri vardı. İç bacağımda da kızarıklıklar vardı. Gittiğimiz doktor savcılıktan izin almadan özel bölgeyi muayene edemeyeceğini söyledi.
* Darp raporu aldım. İfademi verdim. Olayı yaşayan diğer kız arkadaşımla beraber sabaha kadar karakolda, hastanede tek başımıza mücadele ettik. O gece eve tek başıma bir taksi ile şüphe ve endişe içinde titreyerek döndüm. Psikolojik anlamda çöküntüdeyim.

Medya Blok Youtube kanalını takip edin...
You May Also Like

24 TV ve Star da kapatılıyor

TürkMedya’da bir gazete ve bir televizyon kapısına kilit vurulacak. Medyaradar’ın haberine göre;…

Abdurrahim Albayrak ve eşinde Koronavirüs tespit edildi

“Tüm futbolcular ve teknik heyetin kontrolden geçirildiği, hiç kimsede virüs tespit edilmediği…

Sokak köpeğini pitbullara parçalattılar!

Kan donduran görüntüler Adana’dan geldi. Tasmasız gezdirilen pitbull cinsi köpeklerin sokak köpeğine…