Mucize Doktor’da Nazlı karakterini canlandıran Sinem Ünsal, insanların kendisini doktor sandığını, ilaçlarını sorduğunu anlattı. 

 

İzleyicileri ekranlara kitleyen Mucize Doktor dizisinin başarılı oyuncularından Sinem Ünsal, şampuan markasının reklam yüzü olduğu lansmanda birçok açıklamalarda bulundu. Düzenlenen lansmana Arzu Özal, Dilara Koçak, Burcu Ziyal, Burcu Şendir, Begüm Özer, Serap Sarı, Dilek Birgen, Evrim Başaran Kırmızıtaş, Sinem Yıldı gibi ünlü isim katıldı.

“Çok güzel bir basamak oldu”: Gelen olumlu tepkilerden dolayı mutluluk duyduğunu ifade eden güzel oyuncu, “Daha önce birçok projede yer almıştım ama bu proje benim için çok güzel bir basamak oldu” cümlelerini kullandı.

“Dizideki karakteriniz gerçek hayatta nasıl karşılanıyor?” sorusuna Ünsal, şu yanıtı verdi:

“Beni gerçekten doktor zannediyorlar”: Beni gerçekten doktor zannedenler oluyor. Gerçek bir hastanede çalıştığımız için oradaki gerçek hastalarda şikayetlerini söylüyor. Tatlı tatlı diyaloglara sebep oluyor. Ağrılarını anlatanlar, ilaçlarını soranlar oluyor.

Medya Blok Youtube kanalını takip edin...
You May Also Like
metiner

Metiner’den 10 saniyelik donma

Mehmet Metin Rusya ve Mısır’ı karıştırınca 10 saniye onmak zorunda kaldı. Şaban…

Kavuk Şevket Çoruh’ta

Geleneksel Türkiye tiyatrosunun geleneği olan ‘kavuk’, Rasim Öztekin’den Şevket Çoruh’a bu akşam devredildi. Kavuk, İBB’nin…

24 TV ve Star da kapatılıyor

TürkMedya’da bir gazete ve bir televizyon kapısına kilit vurulacak. Medyaradar’ın haberine göre;…