Survivor 2020’de elenen ismin yanında adaya iki isim daha veda etti. Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında rekabet gittikçe artarken adada sürpriz gelişmeler yaşanıyor.

 

 

Survivor’da ilk eleme heyecanı yaşandı. Adaya veda eden isim oylama sonucu belli oldu. Seyircilerin oylaması ile ilk eleme adayı olan Fatma Günaydın ardından 2 eleme adayı daha belirlendi. Survivor’da eleme heyecanının yanında dikkat çeken gelişmeler de yaşandı. Gönüllüler takımından bir kişi elenirken ünlüler takımında iki yarışmacı sağlık sorunları nedeniyle yarışmadan ayrıldı…
Survivor’dan ilk elenen isim Pazar günü yapılan oylama sonucu belli oldu. Eleme potasında olan Makbule Karabudak en az oyu alarak adaya veda eden ilk isim oldu.
Seyircilerin belirlediği oylamada Ceyhun ve Cemal Can, eleme adaylarını belirlemek için seçildi. Ceyhun, eleme adayı olarak Makbule ismini söylerken, Cemal Can ise Evrim Keklik’i eleme adayı olarak belirledi. Eleme adaylarının belirlenmesinin ardından adaya veda eden isim Makbule Karabudak oldu.
Acun Ilıcalı, konseyde Ünlüler takımına kötü haberi paylaştı. Acun Ilıcalı Survivor’un henüz ilk gününde sakatlanan Uğur Pektaş’ın yarışmaya devam edemeyeceğini ifade etti. Acun Ilıcalı ayrıca Şaziye İvegin Üner’in de sakatlığı nedeniyle Survivor’a devam edemeyeceğini açıkladı.

Medya Blok Youtube kanalını takip edin...
You May Also Like
metiner

Metiner’den 10 saniyelik donma

Mehmet Metin Rusya ve Mısır’ı karıştırınca 10 saniye onmak zorunda kaldı. Şaban…

24 TV ve Star da kapatılıyor

TürkMedya’da bir gazete ve bir televizyon kapısına kilit vurulacak. Medyaradar’ın haberine göre;…

Abdurrahim Albayrak ve eşinde Koronavirüs tespit edildi

“Tüm futbolcular ve teknik heyetin kontrolden geçirildiği, hiç kimsede virüs tespit edilmediği…