Corona virüse yakalandığını duyuran sunucu Burak Akkul, kendisiyle ilgilenen doktoruyla çektirdiği fotoğrafını paylaştı.

Sunucunun yanına gelen doktorda sadece ağız maskesi olması ise tepki çekince Akkul paylaşımı sildi. Fotoğrafı gören kullanıcılar, “Doktor bile bunu yapıyorsa vay halimize” yorumunu yaptı.

Teve 2 ekranlarında yayınlanan Çok Gezenti isimli programın sunucusu Burak Akkul, dün sosyal medya hesabından günlerdir koronavirüs şüphesiyle hastanede yattığını ancak test sonucunun açıklanmadığını söyledi.

Dün akşam saatlerinde yeni bir video yayınlayan sunucu, koronavirüse yakalandığını ve yaşadığı süreci anlattı. Akkul’un kendisiyle ilgilenen doktoruyla yaptığı paylaşım ise sosyal medyada infial yarattı.

Sağlık durumuyla ilgili yaşanan tüm gelişmeleri sosyal medya hesabından paylaşan sunucu, dün akşam saatlerinde kendisiyle ilgilenen doktoruyla selfie çekerek takipçileriyle paylaştı. Ancak doktorun bu ciddi virüs alarmında sadece maske takarak Burak Akkul’un karantinada olduğu odaya girmesi ve hastanın yanına sokularak poz vermesi sosyal medyada tepki çekti.
Binlerce sosyal medya kullanıcısı “Doktorlar bile bu haldeyse vay halimize”, “Şaka gibi ya bu kadarı da olamaz” ve “Bu yapılan sorumsuzluk” diyerek Sağlık Bakanlığı’nın harekete geçmesi gerektiğini söyledi.

Burak Akkul’un yayınladığı fotoğraf kısa sürede gündem olup binlerce kişi tarafından paylaşılınca fotoğrafı sosyal medya hesabından kaldırdı. Oyuncu aynı fotoğrafı bu sefer de sadece kendi yüzünü yakınlaştırarak paylaştı.

 

Medya Blok Youtube kanalını takip edin...
You May Also Like
metiner

Metiner’den 10 saniyelik donma

Mehmet Metin Rusya ve Mısır’ı karıştırınca 10 saniye onmak zorunda kaldı. Şaban…

Kavuk Şevket Çoruh’ta

Geleneksel Türkiye tiyatrosunun geleneği olan ‘kavuk’, Rasim Öztekin’den Şevket Çoruh’a bu akşam devredildi. Kavuk, İBB’nin…

24 TV ve Star da kapatılıyor

TürkMedya’da bir gazete ve bir televizyon kapısına kilit vurulacak. Medyaradar’ın haberine göre;…