Cem Yılmaz, global çapta korku ve endişeye yol açan Corona virüsü dolayısıyla Avrupa Turnesi’ni iptal etmek zorunda kaldı.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, dünya üzerinde 120 binden fazla insana bulaşan ve yüzlerce kişinin ölümüne yol açan Corona virüsü dolayısıyla stand-up turnesini iptal etti. Yılmaz, “Sevgili arkadaşlar, değerli seyircilerim.. Hal böyleyken böyle.Avrupa turnesi ile ilgili erteleme ve iptal mecburiyeti oldu. Bilgi aldıkca duyuru yapacağım.” dedi ve ‘Önemli Duyuru’ başlıklı açıklamayı Twitter hesabından yaptı.

“Tüm dünyada hızla yayılmaya başlayan Corona virüsü ile ilgili olarak yaşanan gelişmeler sebebi ile Avrupa’da bazı ülkelerin sağlık bakanlıkları tarafından belli bir katılımcı sayısının üzerindeki gösteri, konser vb. tüm etkinlikler yasaklanarak durdurulmuştur.  23 Şubat 2020 tarihinde başladığımız Cem Yılmaz Avrupa Turnesi’ni kapsayan ülkelerde alınan güvenlik önlemleri, yetkili mercilerce yapılan açıklamalar ve yasal bildirimler dikkate alınarak; 13 Mart 2020 Stuttgart gösterisi ertelenmiştir. Yeni tarihle ilgili bilgilendirme tarafımızdan ayrıca yapılacaktır. Satın almış olduğunuz biletler yeni biletler yeni belirlenecek tarihler için geçerli olacaktır. Mart-Nisan 2020’de yapmayı planladığımız diğer Cem Yılmaz gösterilerimiz için de olası değişiklikleri sizlere bildiriyor olacağız. Bu hepimizi ilgilendiren durumdan dolayı göstereceğiniz anlayış ve ilgi için teşekkür ederiz.

HABER MERKEZİ

Medya Blok Youtube kanalını takip edin...
You May Also Like
metiner

Metiner’den 10 saniyelik donma

Mehmet Metin Rusya ve Mısır’ı karıştırınca 10 saniye onmak zorunda kaldı. Şaban…

24 TV ve Star da kapatılıyor

TürkMedya’da bir gazete ve bir televizyon kapısına kilit vurulacak. Medyaradar’ın haberine göre;…

Abdurrahim Albayrak ve eşinde Koronavirüs tespit edildi

“Tüm futbolcular ve teknik heyetin kontrolden geçirildiği, hiç kimsede virüs tespit edilmediği…