Kerem Bürsin, Etiler Elbet Steakhouse’da arkadaşlarıyla yemek yedi. Çıkışta muhabirlerle laflayan Bürsin, kendisine gelen Serenay Sarıkaya – Cem Yılmaz sorularına yanıt vermedi.Arkadaşlarıyla yemek yediği restorandan çıkarken gazetecilerle karşılaşan Bürsin, kendisine Serenay Sarıkaya – Cem Yılmaz ilişkisinin sorulması üzerine güldü.

Milliyet’in haberine göre; Eski sevgilisi Serenay Sarıkaya’nın, Cem Yılmaz’la birlikteliği üzerine sorular gelmesinden sıkıldığını belirten oyuncu, “Artık beni bu olaya karıştırmayın” dedi.Geçtiğimiz aylarda eski sevgilisinin yeni ilişkisi hakkında konuşan ve “Açıkçası konuya dahil olmak istemiyorum. Benimle alakalı bir konu yok. Herkes mutlu olsun, her şey güzel olsun” açıklamasını yapan Bürsin, ikiliye mutluluklar dilemişti.
Bunun üzerine Yılmaz da bu sözü Instagram’dan paylaşıp, “Bir bu kalmıştı, iyi oldu” diyerek Bürsin’e göndermede bulunmuştu.Serenay Sarıkaya, oyuncu Kerem Bürsin ile 3,5 yıl aşk yaşamış, ikili ilişkilerini Nisan 2019’da bitirmişti.Ardından bir süre yalnız kalan Sarıkaya, sürpriz bir şekilde Cem Yılmaz’la yeni bir aşka yelken açtı.Daha önce görüntülenmekten kaçan ikili, geçtiğimiz günlerde ilk kez objektiflerin karşısında poz verdi.

Medya Blok Youtube kanalını takip edin...
You May Also Like
metiner

Metiner’den 10 saniyelik donma

Mehmet Metin Rusya ve Mısır’ı karıştırınca 10 saniye onmak zorunda kaldı. Şaban…

24 TV ve Star da kapatılıyor

TürkMedya’da bir gazete ve bir televizyon kapısına kilit vurulacak. Medyaradar’ın haberine göre;…

Abdurrahim Albayrak ve eşinde Koronavirüs tespit edildi

“Tüm futbolcular ve teknik heyetin kontrolden geçirildiği, hiç kimsede virüs tespit edilmediği…