Çağrı Tortop tarafından eve kilitlenerek darp edilen Tanja Dukic mahkemede ifade verdi. Gözyaşları içerisinde verdiği ifadesinde eski sevgilisinin ‘seni kesip bir yere atarım ve kimse bulamaz’ dediğini söyleyen Dukic, “Bunun ölüm kalım meselesi olduğunu anlayınca ters psikoloji yaparak benim hatalı olduğumu söyledim ve özür diledim. Bana inanınca birlikte evden çıktık. Gittiğimiz kafede babamdan yardım isterken Çağrı bunu anladı ve koşarak kaçtı” ifadelerini kullandı.

 

İstanbul Ortaköy’de 2 Haziran 2019 tarihinde birlikte yaşadığı sevgilisi Tanja Dukic’i eve kilitleyip darp ettiği iddiasıyla hakkında dava açılan organizatör ve yönetmen Çağrı Tortop’un yargılanmasına devam edildi. İstanbul 8. Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen duruşmaya tutuksuz sanık Çağrı Tortop ve müşteki Tanja Dukic ile avukatları katıldı.

Dukic, “Bana ‘seni kesip bir yere atarım ve kimse bulamaz’ dedi. Sürekli karnıma yumruk attığı için altıma kaçırdım. Yatakta ölmeyi bekliyordum. Tam kendimden geçmek üzereyken beni banyoya sokup soğuk suyla yıkadı. Tekrar odaya götürüp dövmeye devam etti. Biraz daha döverse öleceğimi düşündüğü için gece 02.00 gibi beni bırakıp salona geçti” diye konuştu.

Dukic’in ifadesinin ardından olay zamanı ikilinin komşusu olan Ayşenur K. tanık olarak dinlendi. Binanın eski olduğu için çok fazla ses geçirdiğini anlatan K., “Olay günü bağırışmaları duydum. Sonrasında da bir kadın, ‘Ölmek istiyorum’ diye bağırdı. Sonrasında da Çağrı Beyin, ‘Dur yapma sakin ol’ dediğini duydum” dedi. Alınan beyanların ardından mahkeme taraf avukatlarına savunma için süre vererek duruşmayı erteledi.

 

KAYNAK:  SÖZCÜ

Medya Blok Youtube kanalını takip edin...
You May Also Like

24 TV ve Star da kapatılıyor

TürkMedya’da bir gazete ve bir televizyon kapısına kilit vurulacak. Medyaradar’ın haberine göre;…

Abdurrahim Albayrak ve eşinde Koronavirüs tespit edildi

“Tüm futbolcular ve teknik heyetin kontrolden geçirildiği, hiç kimsede virüs tespit edilmediği…

Sokak köpeğini pitbullara parçalattılar!

Kan donduran görüntüler Adana’dan geldi. Tasmasız gezdirilen pitbull cinsi köpeklerin sokak köpeğine…