Hatay’ın İskenderun ilçesine bağlı Buluttepe Mahallesi’nde 15 Ocak 2019’da Casim Ozan Çeltik tarafından asitli saldırıya uğrayan Berfin Özek, asitli saldırgan hakındaki dilekçesini geri çekti. 

 

medyablok- Berfin Özek’in neden bu kararı aldığı günlerdir tartışılıyordu. Özek, yaşananlara ilişkin bir açıklama yaptı. Özek açıklamasında şu ifadeleri kullandı: 

Şimdi Ayşe Arman’ın röportajını okudum, çok üzüldüm. Kim ne derse desin görmezden gelmeye çalışıyordum ama abla dediğim içimdeki duygularımı tüm içtenliğimle anlattığım Av.Mehtap Sert onu engellediğimi söylemiş. Benim kandırıldığımı söylüyor. Beni kandırmış olsalar ben ona duygularımı değil kandırılmış olduğumu anlatır yardım isterdim. Herkes bir şey söylüyor kandırılmış vs. Bunların hiç doğruluk payı yoktur. Gerçek olan tek şey sevgimdir. Sevginin herşeyin üstesinden geleceğini inanıyorum. O kadar kötü yorumlar okudum ki sözde benim mutluluğumu isteyen kişiler bunlar. Mutluluk isteyenler beddua yerine dua etmeli. Unutmayalım ki Allah’ın katında affeden insanlar en yüce insanlardır. Yapılan iyilikleri görmezden gelemem ama çoğu insanlar yaptığı iyilikleri başıma kalktı. Bu da beni çok üzdü. Beni anlayacak ablam var diyordum maalesef beni üzdü. Bu saatten sonra benim hakkımda tek kelime yalan haber kötü haber vs. Yapanların hakkında Savcılığa suç duyurusunda bulunacağım. 

HABER MERKEZİ

Medya Blok Youtube kanalını takip edin...
You May Also Like
metiner

Metiner’den 10 saniyelik donma

Mehmet Metin Rusya ve Mısır’ı karıştırınca 10 saniye onmak zorunda kaldı. Şaban…

Kavuk Şevket Çoruh’ta

Geleneksel Türkiye tiyatrosunun geleneği olan ‘kavuk’, Rasim Öztekin’den Şevket Çoruh’a bu akşam devredildi. Kavuk, İBB’nin…

24 TV ve Star da kapatılıyor

TürkMedya’da bir gazete ve bir televizyon kapısına kilit vurulacak. Medyaradar’ın haberine göre;…