İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan, “Ben Berfin’in avukatlarıyla konuştum, ‘Berfin bu yasayla beraber kendi yüzüne asit atan eski erkek arkadaşının dışarı çıkacağını ve kendisine bir daha kötülük yapacağını düşünerek böyle bir dilekçe yazmaya mecbur kaldı’ dediler” ifadelerini kullandı.

Meclis Genel Kurulu’nda, infaz düzenlemesi görüşmeleri sürerken konuşan İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan, mahkemeye dilekçe sunarak yüzüne asit atan eski erkek arkadaşından şikayetini geri çeken Berfin Özek hakkında önemli bir iddia ortaya attı.

Tarafsız Haber Ajansı’nın aktardığına göre, Türkkan, “Bir de bir şey duydum, Berfin kızımızdan bahsetmiştim bugün, bu resmini gösterdiğimiz kızın. Bugün bir dilekçe vermiş hem avukatlarını azletmiş hem de ‘Davadan vazgeçiyorum’ demiş. Yüze asit atarak işlenen yaralama suçu şikâyete bağlı bir suç değil tabii, o nedenle şikâyetin geri alınmasının davaya bir etkisinin olmayacağını düşünüyorum, kamu davası devam edecek. Ancak Berfin’i böyle bir dilekçeye yazmaya iten nedenin ne olduğunu merak ettiniz mi? Ben Berfin’in avukatlarıyla konuştum bugün, ‘Berfin bu yasayla beraber kendi yüzüne asit atan eski erkek arkadaşının dışarı çıkacağını ve kendisine bir daha kötülük yapacağını düşünerek böyle bir dilekçe yazmaya mecbur kaldı’ dediler” dedi.
AKP sıralarından da, “Cezasını artıyoruz, cezasını artırıyoruz” sesleri yükseldi

Medya Blok Youtube kanalını takip edin...
You May Also Like

24 TV ve Star da kapatılıyor

TürkMedya’da bir gazete ve bir televizyon kapısına kilit vurulacak. Medyaradar’ın haberine göre;…

Abdurrahim Albayrak ve eşinde Koronavirüs tespit edildi

“Tüm futbolcular ve teknik heyetin kontrolden geçirildiği, hiç kimsede virüs tespit edilmediği…

Sokak köpeğini pitbullara parçalattılar!

Kan donduran görüntüler Adana’dan geldi. Tasmasız gezdirilen pitbull cinsi köpeklerin sokak köpeğine…