DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Muğla’da boksör Selim Ahmet K. tarafından öldürülen Zeynep Şenpınar’la ilgili paylaştığı mesajda “Çok üzgünüm. Bayram sevincimiz Zeynep Şenpınar’ın katliyle yarım kaldı. Son bir ayda yine onlarca kadın katledildi. Bu şiddete karşı somut ve net önlem almak devletin anayasal sorumluluğudur” dedi.

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Muğla’da milli boksör Selim Ahmet K. tarafından öldürülen 22 yaşındaki Zeynep Şenpınar’la ilgili bir mesaj paylaştı. Sosyal medya hesabından #zeynepsenpinar etiketiyle paylaştığı mesajda Babacan, “Çok üzgünüm. Bayram sevincimiz Zeynep Şenpınar’ın katliyle yarım kaldı. Son bir ayda yine onlarca kadın katledildi. Bu şiddete karşı somut ve net önlem almak devletin anayasal sorumluluğudur” ifadelerini kullandı.

Muğla’nın Menteşe ilçesi Kötekli mahallesinde gerçekleşen olayda 26 yaşındaki Selim Ahmet K, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Bölümü’nden geçen yıl mezun olan Zeynep Şenpınar’ı göğsünden bıçaklayarak öldürmüştü.

Medya Blok Youtube kanalını takip edin...
You May Also Like
metiner

Metiner’den 10 saniyelik donma

Mehmet Metin Rusya ve Mısır’ı karıştırınca 10 saniye onmak zorunda kaldı. Şaban…

Kavuk Şevket Çoruh’ta

Geleneksel Türkiye tiyatrosunun geleneği olan ‘kavuk’, Rasim Öztekin’den Şevket Çoruh’a bu akşam devredildi. Kavuk, İBB’nin…

24 TV ve Star da kapatılıyor

TürkMedya’da bir gazete ve bir televizyon kapısına kilit vurulacak. Medyaradar’ın haberine göre;…