FETÖ’YLE iltisaklı olduğu gerekçesiyle 15 Temmuz’daki hain darbe girişiminden sonra Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu’na (TMSF) devredilen Alfemo Mobilya, 38 yaşındaki oyuncu Gökçe Bahadır’la anlaşma yaptı. Geçtiğimiz günlerde kamera karşısına geçen Bahadır, markanın 2 yeni reklam filminde oynadı. Lansmanda konuşan Bahadır, “Çok keyifli ve güzel bir iş birliği oldu çünkü kadın olarak evini tasarlamaya, kendi tarzını yansıtmaya çok meraklıyım” dedi.

Mobilya firması Alfemo’nun yeni iletişim kampanyasının reklam yüzü olan Gökçe Bahadır’ın da katılımıyla Çırağan Sarayı’nda lansman düzenlendi. ‘Kendini yansıt’ sloganıyla hazırlanan yeni iletişim kampanyası görücüye çıktı. Kampanyaya ilişkin 2  reklam filmi çekildi.

“BÜTÜN ÜRÜNLERDE İDDİALIYIZ”

Çok heyecanlı olduğunu söyleyerek markanın gücünü vurgulayan Alfemo Genel Müdürü Yusuf Satoğlu, “Yeni reklam filmlerimizle gücümüzü çok daha artıracağımızı ve satışlara da olumlu etki edeceğini düşünüyoruz, çok umutluyuz. Bütün ürünlerde iddialıyız” dedi.

Satoğlu, “Türkiye’nin tasarım ve fonksiyonel ürünleriyle mobilya sektörünün önemli markaları arasında olmaktan büyük gurur duyuyoruz. Yatak odasından yemek odasına oturma grubundan ev tekstiline bir evin ihtiyacı olan tüm mobilya ve aksesura geniş ürün yelpazesine yer veriyoruz. Yeni ürünlerimizle geniş bir tüketici kitlesine ulaşıyoruz” diye konuştu.

3.5 MİLYON TL ALACAK

38 yaşındaki oyuncunun, iki yıllık reklam kampanyası kapsamında markayla 3.5 milyon TL’ye anlaşma sağladığı öğrenildi.

Medya Blok Youtube kanalını takip edin...
You May Also Like

24 TV ve Star da kapatılıyor

TürkMedya’da bir gazete ve bir televizyon kapısına kilit vurulacak. Medyaradar’ın haberine göre;…

Abdurrahim Albayrak ve eşinde Koronavirüs tespit edildi

“Tüm futbolcular ve teknik heyetin kontrolden geçirildiği, hiç kimsede virüs tespit edilmediği…

Sokak köpeğini pitbullara parçalattılar!

Kan donduran görüntüler Adana’dan geldi. Tasmasız gezdirilen pitbull cinsi köpeklerin sokak köpeğine…